Replica Handbags Bottega Veneta namaak Bvlgari namaak Celine namaak Christian Dior namaak Gucci namaak Gucci Bag namaak Gucci Wallet namaak Gucci Shoes namaak Gucci Belt namaak Hermes namaak Loewe namaak Louis Vuitton namaak Louis Vuitton Belt namaak Louis Vuitton Calf Leather namaak Louis Vuitton Damier Azur Canvas namaak Louis Vuitton Damier Ebene Canvas namaak Louis Vuitton Damier Graphite Canvas namaak Louis Vuitton Damier Infini Leather namaak Louis Vuitton Damier Quilt lamb namaak Louis Vuitton Embossed Calfskin namaak Louis Vuitton Epi namaak Louis Vuitton Game On Monogram Canvas namaak Louis Vuitton Jewellery namaak Louis Vuitton Key Holder namaak Louis Vuitton Mahina Leather namaak Louis Vuitton Monogram Canvas namaak Louis Vuitton Monogram Denim namaak Louis Vuitton Monogram Eclipse Canvas namaak Louis Vuitton Monogram Empreinte namaak Louis Vuitton Monogram Seal namaak Louis Vuitton Monogram Shadow namaak Louis Vuitton Monogram Vernis namaak Louis Vuitton Monogram Watercolor namaak Louis Vuitton New Wave namaak Louis Vuitton Shoes namaak Louis Vuitton Since 1854 namaak Louis Vuitton Strap namaak Louis Vuitton Taiga Leahter namaak Louis Vuitton Taurillon leather namaak Louis Vuitton Transformed Game On canvas namaak Louis Vuitton Utah Calfskin namaak Louis Vuitton X Supreme namaak Mulberry namaak Prada namaak YSL namaak

Hikaye ve Felsefemiz

HİKAYEMİZ ve FELSEFEMİZ

Isabelle ve Marco Pacchioni, Puressentiel Laboratory® kurucuları

Doğa, benzersiz bir güçle aktif bileşenler üretebilir.

Puressentiel'ın uzmanlığı ise bunları seçmek, etkilerini anlamak ve sağlığınız ve iyiliğiniz için uygun hale getirmektir...

Misyonumuz: Doğanın en iyilerini en saf ve en öz biçimiyle herkese erişilebilir kılmak için bunları çevre dostu ve çevreye duyarlı bir şekilde kullanmak. 

%100 organik ve saf esansiyel yağlara dayalı ürünler sunmayı hedefliyoruz.
Bu yağların etkinliğini ve güvenliğini sürekli olarak test ediyoruz. Bu ürünleri her gün kullanmaktan gurur duyuyoruz. 

Puressentiel ürünleri tüm aile tarafından günlük olarak kullanılabilecek şekilde üretilmiştir. Yaşam tarzımızın değiştiğini bilsek de, günlük bakımımızın da aynı şekilde değiştiğini gözden kaçırıyor olabiliriz.

Puressentiel'ı kurarak insana ve doğaya her açıdan saygılı ilk aromaterapi laboratuvarını da yaratmış olduk. 

Puressentiel serisi, sağlığınız için vazgeçilmezdir ve size Doğanın Tesirini sunar.

 

 

PURESSENTIEL MACERASI

 

Puressentiel, 2005 yılında Isabelle ve Marco Pacchioni tarafından aromaterapiye ve doğal aktif bileşenlere karşı besledikleri tutkuyla kuruldu ve ilk "kullanıma hazır" ürünlerle aromaterapiyi yaygın hale getirerek kullanıma sunmaya başladı.

Güvenli, etkili ve kullanımı kolay bir ürün yelpazesi!

İkisi de aromaterapinin günlük rahatsızlıkları tedavi etmedeki etkililiğini erken benimseyenler ve bu macerada oğulları Rocco ve Marco'nun kız kardeşi Florence'ın da desteğini alıyorlar.

Bir aile laboratuvarı olan Puressentiel, her şeyden önce bir maceradır.

Hırslı ve dayanışma içinde bir ekip, güvenilir tedarikçilerimizle kurulan sürdürülebilir ortaklıklar ve tabii ki dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca sadık tüketicimiz sayesinde aile hikâyemizi yaratmak mümkün hale geldi!

Bu güzel dinamik sayesinde, "damla damla" üretmek ve herkese daha fazla refah, güzellik ve sağlık sunmak adına her geçen gün yenilik yapmaya devam ediyoruz.

 

PURESSENTIEL, AROMATERAPİYİ HERKESE ERİŞİLEBİLİR KILIYOR

Tüm ailenizin sağlığı, güzelliği ve iyiliği için en iyi esansiyel yağları ve doğal veya organik aktif bileşenleri bir araya toplayan yenilikçi bir ürün serisi.

AROMA UZMANI ● DOĞADAN GELEN SAĞLIK ● DOĞAL GÜZELLİK

Botanikçiler, mühendisler, aromaterapi ve toksikoloji uzmanları, doktorlar ve eczacıların desteğiyle hoş doku ve kokular yaratmaya özen göstererek yenilikçi, etkili ve kullanışlı formüller hazırlıyoruz. 

Güvenli uygulamaya yönelik açık ve net kılavuzları olan kullanıma hazır ürünler yaratarak esansiyel yağlara karşı benimsenen geleneksel yaklaşımı ve bunların kullanımını daha basit hale getirdik. 

İçerideki havayı nötralize etmekten eklem ve kasları iyileştirmeye ve solunum sağlığını, uykuyu ve zayıflığı kontrol altına almaya kadar günlük rahatsızlıkları gidermek için doğal çözümler sunuyoruz. 

Bugün Puressentiel, 300 klinik çalışma ve testle etkili olduğu kanıtlanmış 280'den fazla ürün sunmaktadır.

 

PURESSENTIEL, DOĞANIN ETKİNLİĞİ

 

Doğallık, bağlılık ve etkililik olarak benimsediğimi 3 temel değer, felsefemizin temel taşlarıdır ve doğal sağlık ve esenliğe giden yolda bize her gün rehberlik etmektedir.

Temel hedefler:

  • Aromaterapiyi herkes için erişilebilir hale getirmek
  • Herkese mümkün olan en doğal ve çevreye şekilde kendilerine bakma fırsatı sunmak
  • Daha saf, daha doğal, daha etkili yeni bir sağlık çözümü yaratmak