Replica Handbags Bottega Veneta namaak Bvlgari namaak Celine namaak Christian Dior namaak Gucci namaak Gucci Bag namaak Gucci Wallet namaak Gucci Shoes namaak Gucci Belt namaak Hermes namaak Loewe namaak Louis Vuitton namaak Louis Vuitton Belt namaak Louis Vuitton Calf Leather namaak Louis Vuitton Damier Azur Canvas namaak Louis Vuitton Damier Ebene Canvas namaak Louis Vuitton Damier Graphite Canvas namaak Louis Vuitton Damier Infini Leather namaak Louis Vuitton Damier Quilt lamb namaak Louis Vuitton Embossed Calfskin namaak Louis Vuitton Epi namaak Louis Vuitton Game On Monogram Canvas namaak Louis Vuitton Jewellery namaak Louis Vuitton Key Holder namaak Louis Vuitton Mahina Leather namaak Louis Vuitton Monogram Canvas namaak Louis Vuitton Monogram Denim namaak Louis Vuitton Monogram Eclipse Canvas namaak Louis Vuitton Monogram Empreinte namaak Louis Vuitton Monogram Seal namaak Louis Vuitton Monogram Shadow namaak Louis Vuitton Monogram Vernis namaak Louis Vuitton Monogram Watercolor namaak Louis Vuitton New Wave namaak Louis Vuitton Shoes namaak Louis Vuitton Since 1854 namaak Louis Vuitton Strap namaak Louis Vuitton Taiga Leahter namaak Louis Vuitton Taurillon leather namaak Louis Vuitton Transformed Game On canvas namaak Louis Vuitton Utah Calfskin namaak Louis Vuitton X Supreme namaak Mulberry namaak Prada namaak YSL namaak

Uçucu Yağların Etkisini Cildinizde Hissedin

BİLİYORMUYDUNUZ 

 

UÇUCU YAĞLARIN ETKİSİNİ CİLDİNİZDE HİSSEDİN

Farklı uygulama yöntemleri olsa da yaygın olarak deriden masaj ve kokularından inhalasyon yöntemi ile etkilerinden faydalanılır.

Cildimiz çok katmanlı yapısıyla vücudumuzdaki en büyük organdır. Vücudumuzu kimyasal ve fiziksel olarak dış etkenlerden korur. Esansiyel yağlar yapıları gereği ciltten hızlıca emilirler.

Cilt üzerine sürme veya masaj ile yapılan uygulamalarda yağların sadece emilmesinden değil kokunun etki mekanizmasından da faydalanılır. Özellikle bölgesel rahatsızlıklarda, rahatlama ve kozmetik amaçlı uygulamalarda bu yöntem tercih edilir. 

Cilt üzerine uygulama yaygın olarak kullanılsa da uçucu yağların tahriş edici etkileri unutulmamalı ve her uçucu yağ cilde sürülmemelidir. Cilde direkt yüksek konsantrasyonda uygulanmamalı taşıyıcı sabit yağ ile tercih edilmelidir.